Afspraak maken

Al meer dan 30 jaar de specialist in bewegen van Langedijk

Online een afspraak maken:

Direct contact met:

 

Thijs Zaadnoordijk

t.zaadnoordijk@fysio-langedijk.nl

 

 

 

 

Wessel Middelburg
w.middelburg@fysio-langedijk.nl

 

 

 

 

Ilse Leegwater
i.leegwater@fysio-langedijk.nl

 

 

 

 

Ronald Klaase
r.klaase@fysio-langedijk.nl

 

 

 

 

Yvonne Dieleman
y.dieleman@fysio-langedijk.nl

 

 

 

 

Tamara Wokke
t.wokke@fysio-langedijk.nl

 

 

 

 

 

Fysio-Langedijk heeft 3 locaties in Langedijk

Locaties:

HOOFDLOCATIE:
Voorburggracht 263
Noord-Scharwoude

Dependance:
Pompesloot 102
Broek op Langedijk

Dependance:
Krab 5
Noord-Scharwoude

Fysio-Langedijk is met 3 locaties en 30 jaar ervaring oprecht dé fysiotherapie praktijk van Langedijk. Wist je dat je zonder verwijzing van een arts naar de fysiotherapeut kunt? Ook als je bent behandeld bij een gespecialiseerde kliniek met eigen fysiotherapie, kun je kiezen voor een vertrouwde fysiotherapeut in je eigen dorp.

Contactgegevens

De praktijk is tijdens openingstijden
telefonisch bereikbaar:

Tel: 0226 - 31 77 19 (Voorburggracht 263)
Tel. 0226 - 70 13 49 (Pompesloot 102)
Tel. 06 - 23 91 21 17 (Krab 5)

Of per mail: contact@fysio-langedijk.nl

Aangesloten bij